Naprawa okien

Regulujemy, naprawiamy i uszczelniamy okna w Państwa domach i biurach.

Regulacja okien

Okna świeżo wstawione są odpowiednio wyregulowane by bez problemu się zamykały i by klamka dobrze chodziła. To sprawia iż okno jest całkowicie domknięte a także zimne powietrze zostaje na zewnątrz a nie w mieszkaniu. Jednak po jakiś czasie uszczelki ulegają zniekształceniu i wtedy należy wyregulować okna. Większość osób myśli, że należy wtedy okno wymienić lecz wystarczy je tylko wyregulować. Warto wtedy poszukać kogoś kto się na tym zna, ponieważ zła regulacja może doprowadzić do zepsucia okna. Nasze pogotowie okienne jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Naprawa okien

Gdy szyba w oknie zostanie uszkodzona i trzeba ją wymienić na nową należy pamiętać, że trzeba to zrobić jak najszybciej. W takich nagłych przypadkach nasze pogotowie okienne reaguje natychmiast.

Uszczelnianie okien

Nowym oknom nie możemy nic zarzucić lecz po jakimś czasie coś się z nimi dzieje. Przepuszczają powietrze a co za tym idzie jest chłodniej w domu czy w biurze i zwiększa się nasz rachunek. Wtedy my wkraczamy do akcji i ocieplimy Państwa okna. Dojazd do klienta bezpłatny.

Telefon

Jesteśmy do dyspozycji

Email

Darmowa wycena

Godziny Pracy

Pn-Pt: 08:00-20:00
Sb: 08:00-14:00

Zapraszamy do kontaktu.
Pomożemy Państwu od ręki!

Pogotowie okienne

Jesteśmy tylko jeden telefon od Ciebie

Zapraszamy do kontaktu: 796 - 31 - 30 - 31